Середня група "Веселка"

Кожна дитина в групі має можливість займатися різними видами діяльності за власним бажанням та інтересами, таким чином, щоб не заважати один одному і без зовнішніх перешкод переходити від одного виду діяльності до іншого.

Середній дошкільний вік є періодом інтенсивного росту і розвитку організму дитини, коли відбуваються якісні зміни в розвитку основних рухів дітей. Емоційно забарвлена рухова діяльність є не тільки способом фізичного розвитку, але й способом психологічного розвантаження.

Діти набувають уміння планувати свої дії, отримують уявлення не тільки про дії, але й способи їх досягнення. Особливе значення мають сюжетно-рольові ігри.

Так у дітей формуються пізнавальні процеси, розвивається спостережливість, уміння виконувати правила, закладаються навички поведінки, розвиваються основні рухи.