Правила прийому

До уваги батьків!

На виконання листа Міністерства освіти і науки України” від 07.05.2007 № 1/9-263 „Про організацію обліку дітей дошкільного віку” з метою забезпечення своєчасного і в повному обсязі обліку дітей дошкільного віку рішеннями виконавчого комітету Мукачівської міської ради від 24 березня 2015 року  № 61 „Про організацію роботи з обліку дітей дошкільного віку у 2015 році” затверджено перелік навчальних закладів за якими закріплено території обслуговування дітей дошкільного віку. Наголошуємо, що згідно абз. 1 п.2. ст.11 Закону України „Про дошкільну освіту” „…дошкільний навчальний заклад задовольняє потреби громадян відповідної території в здобутті дошкільної освіти…”

Список вулиць, які обслуговує дошкільний навчальний заклад:

вул.Августина Волошина
вул.Белінського (В.Магарити)
вул.Вакарова
вул.Верховинська
вул.Гагаріна
вул.Гвардійська
вул.Гоголя
вул.Єреванська
вул.Канальна
вул.Керченська
вул.Королеви Єлизавети
вул.Івана Маргітича 28-51 (від Вокзальної до Горького)
вул.Менделєєва
вул.Невського
вул.Недецеї  від 36 (від Вокзальної до Горького)
вул.Ольмінського
вул.Полтавська
вул.Ростовська (С.Кульчицького)
вул.Репіна
вул.Севастопольська
вул.Стефаника
вул.Стеценко

Про дотримання порядку прийому дитини
до дошкільного навчального закладу

Відповідно до ст. 34 Закону України «Про освіту», прийом дітей в дошкільні навчальні заклади проводиться за бажаннями батьків. Згідно зі ст. 36 Закону «Про дошкільну освіту» батьки мають право вибирати дошкільний навчальний заклад. У відповідності з п. 6 Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003р. №305, прийом дітей у дошкільний навчальний заклад здійснюється керівником протягом календарного року на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної картки про стан здоров’я дитини, довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження. Згідно абз. 1 п.2. ст.11 Закону України „Про дошкільну освіту” „…дошкільний навчальний заклад задовольняє потреби громадян відповідної території в здобутті дошкільної освіти…”

Групи комплектуються за віковими ознаками, відповідно до нормативів наповнюваності, санітарно-гігієнічних норм і правил утримання дітей у дошкільному закладі з урахуванням побажань батьків.