Середня група "Чомусики"

 

Старший дошкільний вік називають вершиною дитинства, саме у цьому віці основною потребою спілкування стає прагнення дитини до взаємодопомоги та співпереживання з боку дорослого. Таке спілкування формує моральні якості, знання правил поведінки та їх виконання, вчить дитину бачити себе зі сторони.

 

 

 

Старший вік – це сприятливий час для засвоєння багатьох моральних норм. Ми – вихователі старшої групи – несемо відповідальність не тільки за засвоєнням дітьми програмового матеріалу, а й за емоційне благополуччя кожної дитини, оскільки правильна організація виховання сприяє формуванню позитивних моральних якостей у дітей.

 

 

 

Наше завдання - підготувати дитину до школи, вчити її бути уважною, посидючою, вміти налагоджувати взаємини з однолітками й дорослими, легко адаптуватися в незнайомій обстановці, із задоволенням виконувати різноманітні навчальні завдання в ігровій формі.  
Тільки в грі дитина може повноцінно жити й навчатися. Отже, в процесі занять, вихователі створюють сприятливий мікроклімат – адже це важлива умова ефективності навчання і виховання дошкільників.

 

 

 
Зміст сюжетно-рольових ігор відображає  не тільки зовнішні сторони поведінки дорослих, але й їх внутрішній бік. у цьому віці розширюється тематика гри та ускладнюється її сюжет.  
В групі створені всі умови для всебічного розвитку кожної дитини.