Ясельна група "Малятко"

У групі раннього віку «Малятко» виховується 20 діток віком від 2 до 3 років. Розвивальне середовище, організоване для дітей, спрямоване на збагачення їх діяльності, розвиток особистості.

Під час ігрової діяльності малюки навчаються сприймати навколишнє життя, усвідомлювати зв’язки між предметами.

Діти раннього віку потребують активного руху, тому в групі створено всі необхідні умови для    задоволення рухової активності малюків, можливості діяти самостійно і творчо, розвиватися в такому середовищі відповідно до своїх інтересів, емоційного стану.

В ясельній групі педагоги дають можливість малюкові спілкуватися з однолітками якнайбільше. Це час розвитку інстинкту жити в колективі, набуття комунікативних навичок, уміння відповідати не кулаком, а словом, заслуговувати на довіру та повагу.