Історія

Дошкільний навчальний заклад №41 введено в експлуатацію у 1969 році,заклад розрахований на 140 дитячих місць із яких 40 - для дітей ясельного віку, 100 для дітей дошкільного віку.
      Згідно рішення Мукачівського міськвиконкому № 142 від 24 липня 1996 року дитячий ясла-садок № 41 передано в комунальну власність міста Мукачева від Ужгородського відділу Львівської залізниці. Заклад розташований за адресою м. Мукачево, вул. Маргітича буд. 47 в одній будівлі загальною площею 1109 м2, з якої корисна для навчально-виховного процесу 728 м2. Площа земельної ділянки складає 0,5033 га.
Колектив ДНЗ №41 прагне виробити нову освітню систему, яка б поєднала в собі національні традиції та основні досягнення світової педагогічної думки. Забезпечення якісної та доступної дошкільної освіти, виховання здорової і компетентної особистості - є головними пріоритетами у роботі закладу.
      Для реалізації проблеми оздоровлення частохворіючих дітей у ДНЗ №41 протягом багатьх років функціонували санаторні групи були виділені бюджетні кошти для створення здоров’язберігаючого предметно-ігрового середовища та комфортних умов для розвитку вихованців: обладнано медичний блок з процедурним кабінетом, оснащеним інгаляторами. Дошкільний навчальний заклад № 41 це сучасний дошкільний заклад,пріоритетним напрямом якого є створення здоров’язберігаючого освітнього простору, відкритого до інноваційних технологій, орієнтованого на індивідуальний розвиток особистості, що базується на формуванні перших знань про здоров’я, здоровий спосіб життя.
      З 2007 -2008 по 2009-2010 навчальні роки на базі закладу було відкрито дошкільну і ясельну групи з наданням додаткових платних освітніх послуг, де діти поглиблено займалися в гуртках по зображувальній діяльності та логіко-математичним розвитком.
      У 2011 році на виконання Програми розвитку освіти Закарпаття колектив ДНЗ № 41 здобув перемогу в обласному конкурсі « Кращий дошкільний навчальний заклад »
У квітні 2012 року ДНЗ №41 отримав Свідоцтво про атестацію Закарпатської оласної державної адміністрації управління освіти і науки , згідно якого заклад визнано АТЕСТОВАНИМ З ВІДЗНАКОЮ.
     У 2012 році колектив ДНЗ №41 здобув перемогу у Всеукраїнському громадському огляді конкурсі стану умов і охорони праці в установах, закладах та організаціях Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України .
     У 2013 році колектив ДНЗ №41 приймав участь у Всеукраїнському огляді відеоматеріалів за темою: « Здоров'язбережувальні технології у дошкільних навчальних закладах » і потрапив у 100 кращих ДНЗ України.

У 2014 році вихованець Воронінський Олександр зайняв перше місце на інтелектупльній олімпіаді серед вихованців дошкільних навчальних закладів міста.