Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

27.09.2016
З Днем дошкілля!
Вітаємо зі святом

05.05.2016
Зарахування дітей до ДНЗ
Діти які зааховані до дошкільного навчального закладу №41

29.03.2016
Засідання МО ДНЗ №41 музичних керівників на тему: "Використання творів композиторів-класиків в роботі зі старшими дошкільниками (всі етапи роботи)"

31.12.2015
З новорічними святами!!!!!
Хай буде Новий Рік Схожий на диво, Щоб кожен день жилося радісно й щасливо! Щоб здійснилися задуми і мрії, І щастям повнились надії!

30.04.2015
Засідання МО ДНЗ №41 вихователів старших груп на тему: "Створення міні-музеїв та їх використання в освітньому процесі дошкільного закладу"
Тема заняття: "Українські рушники - скарби народні навіки"

06.03.2015
Привітаня з 8 березня
Хай зігрівають душу вам красою Весни тендітні пелюстки, І розливаються джерельною водою Кохання й щастя гомінкі струмки!